Logo
Lewis Hamilton

Hamilton wygłupił się na Instagramie postem o wypadku Prosta i Heidfelda w Formule E

Mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton wystawił się na kpiny w Formule E, popełniając gafę na Instagramie.

Brytyjczyk ostatnio z przejęciem skomentował wypadek Nicka Heidfelda i Nicolasa Prosta w elektrycznej serii wyścigowej, który wydarzył się... ponad trzy lata temu.

 
„Staram się mieć oko na inne formuły i oglądałem filmiki z Formuły E. Ten musiałem opublikować. Jeżeli FIA nie odsunie od startów tego kierowcy (Prosta - red.), to jestem oburzony. To jeden z najniebezpieczniejszych manewrów jaki widziałem. Taka haniebna jazda jest nieakceptowalna. Mam nadzieję, że z Nickiem Heidfeldem wszystko ok? Jakie jest wasze zdanie?" - napisał.

Lewis Hamilton Formuła E

Post najpierw doczekał się odpowiedzi od oficjalnego konta Formuły E.

„Lewisie Hamiltonie, to wydarzyło się trzy lata temu. Zacznij nadążać Mistrzu! ;) " - napisano 32-latkowi.

Później Hamilton skasował swój post, ale jeszcze pośmiał się z niego Heidfeld. Niemiec wstawił filmik, na którym mówi: „Cześć Lewis. Przede wszystkim dziękuję za troskę. Właśnie bezpiecznie wylądowałem. Czułem, jakby lądowanie po wypadku w Pekinie trwało wieczność. Ta kraksa miała miejsce trzy lata temu".
Formuła E Nick Heidfeld
„Teraz właśnie wróciłem z mojego pierwszego wyścigu w Hongkongu - i raczej mogę cię zapewnić, że od tamtej pory przejechałem wiele wyścigów z Nico bez - prawie bez - żadnych problemów".


Heidfeld podpisał nagranie: „Dzięki + sory Lewis Hamilton, że wstawiłem twój skasowany post, ale wystawiłeś tak pustą bramkę, że po prostu było szkoda nie strzelić ci gola".

2017-12-05 - G. Filiks

9

Komentarze do:
Hamilton wygłupił się na Instagramie postem o wypadku Prosta i Heidfelda w Formule E

Humunguos 2017-12-05 11:41

To była zagrywka ala sebastian vettel aka niesamowity burak i nico rosberga aka proszę cię Wolf daj mi wygrać mistrza i znikam.Nic dziwnego że Ham aka techniczny majstersztyk jest wyczulony na taką wiochę na torze.3 lata temu czy teraz co to za różnica,wtedy był mistrzem i jest teraz,mogło mu sie pomylić.hahaha

Fan Wyborga 2017-12-05 12:10

@Humunguos, fatafak HAM "techniczny majstersztyk"?! Przecież on nie umie przekręcić pokrętła na kierownicy bez sztabu inżynierów. Czy HAM w ogóle skończył szkołę średnią?

Hamilton mój kochany 2017-12-05 12:18

Zostawcie mistrza w spokoju, wy jaką byście mieli pamięć, gdybyście odżywiali się samą sałatą chcąc ratować zwierzęta? Bierzcie z niego przykład barany!

Skoczek120 2017-12-05 12:22

Ma szczęście jeździć w dominującym sprzęcie - tak zostałby do dziś z wątpliwym tytuł z 2008 roku. :-P

Sougnumuh 2017-12-05 12:46

Co za burak cukrowy z tego Hamiltona. Zachowal sie niczym Humunguos aka jaskiniowy trol

ekwador15 2017-12-05 15:47

Ważne ze tytuł Nico w 2016 nie jest wątpliwy :-P

haha 2017-12-05 17:17

a ten znowu swoje .Sam Hamilton kilka tygodni temu przyznał sie ze zarznał silnik w Malezji co go kosztowało tytuł jak sie później okazało.Awarie to część tego sportu i tyle.Rosberg nie mial awarii w 2016 bo dbał o silniki , to samo zrobił Hamilton w 2017 i tez nie miał awarii.Proste

fanalonso 2017-12-05 17:23

"To jeden z najniebezpieczniejszych manewrów jaki widziałem" k***wa Lewis naprawde widziałem jeszcze gorsze w twoim wykonaniu hehe

Humonguos 2017-12-05 20:02

Hamilton to zwykły prosty cham bez wykształcenia. Ani to żadnego dobrego zawodu nie ma, ani wykształcenia, większą sierotą jest tylko jego braciszek mega nieudacznik także bez szkoły, życiowy leber. Zawsze mam bekę jak kierowcy rozmawiają ze sobą w wielu językach a sierota Hamilton zna tylko angielski w dodatku on podobno nawet pełnej podstawówki nie ukończył... zresztą to widać po tym neandertalczyku hahahahaha